Hizmetlerimiz

Elektrikli veya hidrolikli insan, hasta, yük ve vakum gibi asansör modellerini kapsayan geniş yelpazemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.Sizler için hazırladığımız bu yazımızda hizmetlerimizi okuyabilir, ek masraflar olmadan sadece ihtiyacınıza uygun hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İletişime Geçin

Asansörünüz için 7/24 hizmet veren firmamızdan detaylı bilgi ve hizmet almak için tıklayın.

 • Yıllık Periyodik Kontrol Öncesi Muayene
  Bu hizmetimiz Belediyelerce yetkilendirilmiş olan Asansör Kontrol firmaları tarafından belirlenen eksiklere göre değişiklik göstermektedir, Ücretsiz keşif hizmetimiz ile lütfen teklif alınız.
 • Aylık Periyodik Bakım
  Halat kontrolü,Kapı kontrolü gibi 40’dan fazla mekanizmanın kontrolden geçtiği uygulamadır. Tüm listeyi görmek, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

REVİZYON & BAKIM

Asansörünüzün sağlıklı şekilde hizmet verebilmesi için aylık kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

TASARIM & MONTAJ

Tasarım ve Mühendisliği birleştirerek isteğinize uygun asansör projeleri geliştiriyoruz…

 • İhtiyacınıza Uygun Tasarım
  Projelerinmizde sadece ihtiyaçlarınıza odaklanıyor ve gereksiz maliyetlerden kaçınıyoruz.
 • Güvenliği Ön Planda Tutuyoruz.
  Taşıdığımızın yükün farkında olarak projelerimizde kullandığımız tüm ürünlerin güvenlik ve uygunluk sertifikaları mevcuttur.
 • Lütfen İletişime Geçiniz.
  Her asansör modeli ve kontrol firması tarafından belirlenen eksikler değişkenlik gösterdiğinden bu konu ile alakalı lütfen size verilen raporun bir nüshasını whatsapp hattımız üzerinden bize fotoğrafını çekip göndererek veya telefon ile bizi arayarak arayarak detaylı bilgi alın. Ankara Keçiören Asansör Bakım Servisi konusunda tecrübeli olan firmamız sizlere verilen süre içerisinde hizmet vererek mavi veya yeşil etiket almanız için yardımcı olalım.

MUAYENE ÖNCESİ KONTROL

Yıllık muayene öncesi yeşil etiket almanız için kontrolleri gerçekleştiriyoruz.

1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by